Honda +420 495 406 170
Helmy a oblečení +420 495 401 015
Zelená 853, Stěžery, Hradec Králové 503 21
Virtuální prohlídka prodejny
Košík
0,- 0 produkt(ů)
Úvod » HELMY » Bezpečnost

Bezpečnost

SHARK vyvíjí své přilby nejmodernějšími hi-tech výrobními procesy a dosažení bezpečnosti stojí pevně ve středu jeho zájmu. Uzká spolupráce s profesionálními jezdci umožňuje zvýšit výkon a úroveň bezpečnosti za jakýchkoliv podmínek použití při zachování maximální bezpečnosti.


V čem je rozdíl? Navrhujeme přilby, které překračují všechny v současnosti platné standardy bezpečnosti. Konzistentní výsledky testů, které byly provedeny nezávislým testováním přileb SHARP, jsou toho důkazem: 4-5 hvězdiček pro všechny testované integrální přilby Shark, počínaje S600 až po Race-R Pro.


*SHARP je nezávislá zkouška přileb iniciována britskou vládou, která rovněž vytvořila Euro NCAP standardy v automobilovém průmyslu. (http://sharp.direct.gov.uk)
Počet kontrolních testů kvality prováděných v našich laboratořích, zajišťuje optimální kvalitu již ve výrobní fázi. SHARK helmy překračují všechny současné bezpečnostní normy ve všech zemích, ve kterých jsou distribuovány.

SHARP označení

SHARP (Safety Helmet Assessment and Rating Programme) je kontrolní a hodnotící program bezpečnosti přileb. Vybízí  a orientuje motorkáře k používání bezpečných přileb. Zkoušky jsou prováděny na britském ministerstvu dopravy a koncept byl yvtvořen ve stejném oddělení, které iniciovalo hodnocení NCAP v automobilovém průmyslu. Všechny naše helmy, které byly testovány vykazují velmi pozitivní výsledky, které prokazují podstatu našeho úsilí. Race-R Pro dosahuje 5* z 5.

  

Nárazový test RACE-R PRO

Nárazový test – umístění testovaných bodů nárazu
HIC(neboli kriteria poranění hlavy) je míra pravděpodobnosti zranění hlavy v důsledku nárazu.

Zpomalení nárazu umístěného na pozici S při rychlosti 4,3 m/s, na všechny velikosti helmy (XS / S / M / L / XL) při teplotním rozsahu (-20 ° až +50 °). (*) Průměrné výsledky 5 konkurenčních přileb.


Hodnota HIC v místech nárazu na body B, X, P a R při rychlosti 7,5 m/s(stanovené normou) vypočítaná z průměru naměřených výsledků testu.

Hodnota HIC v místě nárazu S při rychlosti 4,3 m/s(stanovené normou) vypočítaná z průměru naměřených výsledků testu.

Zpomalení nárazu v místech B , X, P a R při rychlosti 7,5 m/s na všechny velikosti přilby (XS / S / M / L / XL) při teplotním rozsahu (-20 ° až +50 °). (*) Průměrné výsledky 5 konkurenčních přileb.

© 2014-2024, Nokamoto - Prodej motocyklů Honda a vybavení na motocykly

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.