Honda +420 495 406 170
Helmy a oblečení +420 495 401 015
Zelená 853, Stěžery, Hradec Králové 503 21
Virtuální prohlídka prodejny
Košík
0,- 0 produkt(ů)
Úvod » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1) VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.nokamoto.cz.  Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, Nokamoto.cz, IČO: 25929500, se sídlem Zelená 853, Stěžery, Hradec Králové 503 21. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Smluvní vztahy se řídí obchodním zákoníkem (č.513/1991 Sb.), vše ve znění novel a zákonem o ochraně spotřebitele(č.634/1992 Sb.)

2) OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s obojím souhlasí. Podmínkou platnosti objednávky je řádné vyplnění registračního formuláře. Vlastnické právo na zboží přechází na kupujícího pod podmínkou zaplacení kupní ceny - jeho převzetím. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Vyplněním registračního formuláře či odesláním závazné objednávky v rámci internetového obchodu, dává kupující  prodávajícímu  souhlas se shromažďováním a archivováním osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Prodávající se zavazuje, že veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nebudou předané žádnému třetímu subjektu. Budou sloužit pouze k vyřizování objednávek, nabídek a komunikaci se zákazníkem. Na přání kdykoli osobní údaje z databáze vymažeme.

3) PLATEBNÍ A DODACÍ PODMÍNKY

Veškeré zboží zasíláme nejpozději následující pracovní den od objednávky na dobírku prostřednictvím české pošty. Za expedici účtujeme poštovné a balné CELKEM 50,- Kč. Dále zásilky posíláme služkou PPL, za to si účtujeme CELKEM 80Kč. Odeslání zásilky většinou potvrzujeme na vašem tel.čísle , nebo e-mailové adrese. Za platbu na dobírku si účtujeme CELKEM 20Kč.

4) OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Informace o zákaznících jsou uchovány v souladu s platným právním řádem České republiky, zejména se zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v jeho platném znění.

5) ZÁRUKA A REKLAMACE – REKLAMAČNÍ ŘÁD

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu nokamoto.cz a právním řádem platným v ČR. Pokud není uvedeno jinak, vztahuje se na veškeré zboží záruka 24 měsíců při odběru s prodejkou(dle občanského zákoníku) a 12 měsíců při odběru s fakturou – na IČO – (dle obchodního zákoníku). Záruku lze uplatnit pouze na výrobní vady, nevztahuje se na škody způsobené nesprávným používáním či zacházením neodpovídajícím způsobem. Záruka může být uplatněna pouze po dobu záruční doby, která začíná dnem převzetí zboží. Po dobu přepravy zboží za toto zodpovídá smluvní přepravce. Poškození zboží během přepravy je nutno řešit s přepravcem při převzetí. Pokud kupující zjistí závadu na zboží způsobenou jeho dopravou či rozdíl mezi dokladem o koupi a skutečně dodaném zbožím, je nutné nás kontaktovat, bez zbytečného odkladu, telefonicky, nebo e-mailem. Toto oznámení je třeba učinit okamžitě, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží. Přičemž po této době se zásilka považuje za kompletní a bezchybnou. V případě, že se po převzetí zboží kupujícím vyskytnou v záruční době vady zboží, může kupující uplatnit svou oprávněnou reklamaci. Reklamace vyřizujeme ve lhůtě stanovené zákonem, tj. do 30dnů ode dne zahájení reklamačního řízení (dne, kdy od Vás reklamované zboží obdržíme). V případě kladného vyřízení reklamace je kupujícímu zasláno opravené, nebo vyměněné zboží zpět. Pokud zboží již není na skladě, bude kupujícímu navrácena částka rovnající se prodejní ceně.

6) VRÁCENÍ DO 14 DNŮ

V souladu se zákonem č. 3 67/2000 máte právo zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Pokud se zboží rozhodnete vrátit, prosíme o zaslání vráceného zboží v originálním obalu a s původními etiketami (pokud to bude možné). Zboží odešlete na adresu prodávajícího a přiložte doklad o koupi. Zboží zaslané na dobírku nebude přijato!! Při splnění těchto podmínek Vám bude vrácena cena zboží nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky a to pouze na jméno, na které byla vystavena prodejka. Při nesplnění některé z podmínek, nebudeme schopni akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady kupujícího.

7) ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

V závislosti na změně příslušných právních norem, jakož i obchodní politice, si prodávající vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Tuto změnu a její účinnost vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.nokamoto.cz. Tento reklamační řád nabývá platnosti 1.ledna 2013.
POKUD MÁTE JAKÉKOLIV NESTANDARDNÍ PŘÁNÍ, KONTAKTUJTE NÁS A PO DOMLUVĚ SE VÁM POKUSÍME VYJÍT VSTŘÍC.


Přejeme krásný den a příjemné nakupování na www.nokamoto.cz

 

© 2014-2018, Nokamoto - Prodej motocyklů Honda a vybavení na motocykly

Realizace a SEO: LOTOFIDEA s.r.o.